Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Müller drogéria...

Szerintetek a Müller drogéria olcsóbb, mint a Rossmann, vagy általában minden drágább ott?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

SZERINTEM sokkal drágább.. először azt hittem, hogy amiatt gondolom drágának, mert ott vannak "luxus" márkák, amik a rossmannban/dm-ben nincsenek, de megfigyeltem, hogy azok is drágábbak ott, ami amúgy nincs túlhájpolva.. pl a rossmannban egyszer vettem egy essence mono szemhéjpúdert 599 ft-ért, ugyan azt a Müllerben 950 ft-ért láttam. oké, ez most "vicces" példa volt, hogy pár 100 ft a különbség, de nagyobb értékű termékeknél jobban eltér az ára.


Viszont szubjektív, egy jól kereső ismerősöm mindent ott vásárol, és oda van tőle, hogy milyen olcsó..

szóval szerintem pénztárca függő, aki sokat keres, az nem foglalkozik azokkal a pár száz ft-os különbségekkel :) én sajnos rá vagyok szorulva.

2015. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!