Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha alkoholos filccel rárajzolo...

Ha alkoholos filccel rárajzolok egy pólóra, majd utána kimosom, akkor az elmosódik, elkenődik, vagy lejön? (mármint amit rárajzoltam)

Figyelt kérdés
ha gépben mosom gondolom elmosódik, de ha mondjuk kézzel mosom ki, gyengéden? szerintetek?
2010. febr. 14. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
csak halványul. :) én géppel mostam ki, már egy éve megvan (abba alszok:D) és kihalványult:)
2010. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon is, hogy hányszor és milyen részegen izzadsz bele mennyire.
2010. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, és az ecetes vízbe áztatásról tudtok valamit? egy másik ehhez hasonló kérdésnél láttam, hogy irták, "hagyd benne egy éjszakára"
2010. febr. 14. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

batikolásra gondolsz?


Akkor hipóba kell áztatni... összecsavarva, spárgával összekötve, és akkor a végeredmény egy random foltos ruha lesz. Régen nagyon menő volt, most már nem sok ilyet látni (de nekem tetszik). :)

2010. febr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ecetes megoldásról hallottam, egy evőkanál ecet az első néhány mosáshoz, és az újonnan festett ruha színe tovább megmarad. Persze lehet, hogy így is halványul. Van egy ismerősöm, akinek van egy pólója, amire alkoholos filccel írtak, de csak halványult. Persze ő nem használt ecetet, nem szeretett ilyenekkel foglalkozni.


BAtikolt ruhát hipózni? Akkor nem megy ki a színe? :O

2010. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha az első mosás előtt kivasalod, kevésbé megy a színe. Egyébként árulnak direkt pólóra való textilfilcet, nem sokkal kerül többe, mint az alkoholos film. Bruynzeel és Edding márkákat keress!
2010. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!