Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki az osztályomban keverte...

Valaki az osztályomban keverte a sz@rt és most az ősszes lány haragszik rám. Már lassan iskolába se merek menni mert egész nap engem fognak szivatni és szekálni . Van valakinek ötlete h mit csináljak?

Figyelt kérdés
KÉRLEK HA VALAKINEK VAN HASZNOS TANÁCSA ÍRJA LE NEKEM !!!!!! KÉRLEK!!!!!!!!!!!
2015. márc. 6. 12:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérlek tényleg segitsetek már lassan kezdek bedilizni ~.~,
2015. márc. 6. 12:46
 2/9 anonim válasza:
Hogyha igaz, amit kevert, akkor nincs túl sok teendő, maximum annyi, hogy a sarkadra állsz és átmosod az agyukat. Ha nem igaz, akkor nincs miértje a dolognak.
2015. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Valakit vonj félre és faggass ki, mi történt, mit hallott rólad, miért ilyen szemét mindenki veled. Pontosan kell tudnod, mi ez az egész. Utána kitalálod, mi legyen a következő lépés.
2015. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NVikike ***** válasza:
61%
Semmiképp se faggass ki senkit!!! Méghozzá azért, mert Neked még nem kell az ő szintjükre süllyedni... :) Valóban, ha nincs alapja a sz@ruknak, akkor nem szabad összetörnöd. Én is most ilyen időszakban vagyok már 3 hete, de nekem éppen nem csak ők voltak, minden lánnyal jóban voltam csak külön utakon jártunk -most velük lógok, és tényleg nem azért, mert "ha nincs ló jó a szamár is" hanem mert szeretem őket. A lényeg az, hogy légy velük közömbös, mert ha elérik a céljukat, azaz hogy bemérgeld magad vagy hogy szomcsi légy, akkor ők kerekedtek felül. tapasztalataim szerint kívülállóként sokkal másabb őket nézni, mint belülről. Konkrétan az én ellenfeleim kívülről nézve nevetségesen viselkednek. Ha a Te ellenfeleiden is észreveszel hasonlót, ebből erőt meríthetsz: hogy Te már nem tartozol ebbe a kategóriába, és Te jobb emberré válhatsz, különbbé, mint ők. Vesd össze a saját tanulmányodat az övékkel! Ez is segíthet, ha látod, Te foglalkozol a jövőddel (reményeim szerint), ők meg nem. (Velem legalábbis ez így van.) Beszélj a Szüleiddel! Hidd el, nekem is sokat segített, bár először vonakodtam attól, hogy belekutyuljam őket, de végsősoron segített ez is -hogy ők is mellettem állnak. A másik meg: a szurkálódás. NEVESS MÁR RAJTUK, EMBER!!! XD (Persze csak magadban, mint mondtam, a közömbösség a barátod.) Bocsi, hogy így beszéltem az imént, de fel kell fognod, hogy ha Téged piszkálnak, akkor azzal csak a maguk primitív szintjét minősítik. Te annál sokkal okosabb vagy! Mellesleg, ha ők csak ezzel tudnak neked ártani, hogy mocskosul megaláznak, azzal csak azt mutatják, hogy más nyomós érvük nincs ellened, csak ha ilyen-olyan sz@rságokkal szégyenítenek meg. De természetesen meg kell azt is tenned, hogy magadba nézel, és megkeresed azokat a dolgokat, amik valóban ellened szóló érvnek számítanak. Ami pedig az egyedüllétet illeti, valóban borzalmas érzés. De erre is van megoldás: a családod, a régi barátok, a nem az iskoládba járó barátok, vagy akárki, kiben megbízhatsz. Hidd el, én is tudom, milyen gyomorgörccsel elindulni reggel a suliba. De jussanak eszedbe a szavaim, hogy Te már biztonságban vagy, ergo lehetsz jobb ember, aki megtette az első lépést: otthagyta a paraszt barátokat... :) Én, 3 hete 13 évesen már megtanultam. Most Rajtad a sor. Sok erőt kívánok a hétfőhöz: Viki. 03. 06.
2015. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NVikike ***** válasza:
61%
Ja, és mindig mondd az igazat! Ne hazudgálj, mert azzal is csak süllyedsz az ő szintjükre. Ami pedig az ellentétes verziókat illeti, természetes, hogy mindannyian más verziót mondotok. De gondolj csak bele! Ha mindannyian igazat mondotok, de még így sem tudjátok eldönteni, kié az igaz, akkor tudod mi van? az, hogy mindenki a maga szemszögéből mondja ugyanazt a sztorit. Hogy pl.: Ha Julis úgy érzi, hogy ha azt mondta Rád, hogy hülyegyerek, azzal nem bántott meg, de Te meg igenis úgy érzed, hogy meg lettél sértve, akkor ugyanazt állítottátok, de más szemszögből! :) Érted? Ezt is el kell fogadni. De ha egyszer odajönnek bocsánatot kérni, de Te nem tudsz már velük barátkozni, akkor nem kell bevágni a durcit! Egyszerűen fogadd el a bocsánatkérésüket, (már csak azért, hogy ne legyen több vita) de ne ugorj a nyakukba, hogy "juujcii úújra puszcsipajtiiik :3". Ennyi. Ha Te a csatatéren nem adsz rá okot, hogy berágjanak, akkor nyert ügyed van. Ha pedig épp ők vágják be a durcit hogy "mi bocsánatot kértünk, mi kell még neked?!" akkor szintén csak annyi a dolgod, hogy nevetsz (magadban). :) Viki
2015. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kőszönöm a tanácsot 1000·/. Hogy megfogadom sokat segitett :)
2015. márc. 7. 11:35
 7/9 NVikike ***** válasza:
Na, hogy ment a heted? :) Beváltak a tanácsok?
2015. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát az első pár napban be vált de már elegem volt és már egy másik suliba járok de azért köszönöm a tanácsot!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
2015. márc. 15. 11:25
 9/9 NVikike ***** válasza:
Hű... Durván összeveszhettetek, ha átmentél másik suliba. :/ Mindenhol vannak ilyen kígyók, de remélem, be tudsz illeszkedni. :)
2015. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!