Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szolnoki Eagle Ottawa tudnivalók?

Szolnoki Eagle Ottawa tudnivalók?

Figyelt kérdés

Egy nagyon rossz munkahelyről mennék át oda.

22éves pörgős fiú vagyok és azt szeretem ha pörögni kell mert úgy jobban telik az idő.

Ha átmegyek oda akkor mire számíthatok? A track walder közvetít oda. Akkor az most mit jelent? Céges vagy vállalkozós leszek? Valaki tapasztaltabb írhatna egy pár fontos tudnivalót.



2015. márc. 7. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A TW munkaközvetítő cég, tehát maga a EO fog foglalkoztatni, így alkalmazott leszel.

Nem igazán hallottam jókat erről a cégről. Nem dolgoztam ott, csak pár szolnoki (még amikor 1-2 évet ott tanyáztam a városba) ismerősöm dolgozott ott. Az egyik ilyen ismerősöm kb. 8-9 hónapig bírta, a többi hamarabb feladta.

Ez volt 2010-2011 környékén. Hogy azóta változott-e valamit vagy sem?! Passz .. minden esetre, ha szükséges a pénz (már pedig kinek nem kéne arra, hogy életben maradjon csodás országunkban), akkor vállald el a munkát. Maximum mellette keress jobbat.

Ha nem eget verő, hogy pénzt keress, akkor nézelődj tovább.

2015. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

2 # jól mondja,kb ez van ott.

A munkával semmi baj sem lenne,de amikor az elmegy ehezz a céghez dolgozni kezd rá jönni,hogy milyen bunkó emberek vannak ott.

Az új dolgozokat rendesen kikészitik,lenézik őket stb.Közben némelyik régi dolgozó,olyan hibákat csinál,hogy nem csodálkoznék,ha a termelés elkezdene csökkeni..ráadásul nyalnak egymásnak,de amikor elmegy az illető màr kivan beszélve,hányinger az egész.Ha te mint új valamit elrontasz az a világ vége,de ha valamelyik ott dolgozó az nem gond.Én egy hónapig birtam,ha nem olyan szemétládák lettek volna a munkatársaim akkor maradok,mert amúgy jó lenne!

2016. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!