Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nyert már gratislotto-n?

Valaki nyert már gratislotto-n?

Figyelt kérdés
Aki elvitte már a főnyereményt vagy legalább 4-es találata volt, légyszi jelentkezzen! Egyre inkább elbizonytalanodom, hogy egyáltalán valós-e ez a nyereményjáték.

2015. márc. 7. 14:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én is játszom már jó ideje. Mivel ingyenes, nagy elvárásaim nincsenek. Újabb szelvényeket sikerült eddig nyernem. Már gondoltam arra, hogy lefuttatják az adatbázisukat sorsolás előtt és így növelik a jackpotot (mivel így olyan számokat sorsolnak ki). Még régebben olvastam volt aki nyert - négyese volt, ha jól emlékszem-, de a kifizetést reklamálnia kellett. Megkapta-e vagy sem, arról már nem tudok.
2015. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is játszok már egy ideje, végülis vesztenivalóm nincsen. Azt furcsállom, hogy a főnyeremény eddig csak növekedett, de még nem csökkent.
2015. márc. 11. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig csökkent 400 ezerre a főnyeremény, amikor tavaly ősszel valaki megnyerte a főnyereményt, és jó pár hétig nem érte el az 1 milliót. Feljebb nem is mennek. Ha jól sejtem, először fordult ez elő, és azóta sem volt rá példa. Több mint egy éve játszom, de pénzt még nem sikerült nyernem, csak szelvényeket.
2015. ápr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nem rég elvitték a 750 ezret,kettő Szegedi nyerte,nem tudom miről beszéltek,aztán a nyeremény csak 150 ezer volt,majd ment feljebb,most 650 ezer.
2016. jan. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A tegnapi sorsolás óta, meg még a weboldal se elérhető.
2016. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem kb 2 éve volt egy négyesem ami akkor 2500 forintot fizetett, amit meg is kaptam.
2016. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg most volt Január 1-én a 18:00-ás sorsoláson egy négyesem. 1850 HUF vagy 3700 Grattis bón. sehol semmi. Az oldal se elérhető már. A facebook elérhetősége is megszűnt. 2015-ben 3 db 3 találatosom volt amiért elvileg pluszban két alkalommal 2000-2000 HUF unibet bónuszt ígértek, azt sem kaptam meg. Szóval ennyit erről.
2016. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Jatekosunk!

Elnezesed kerjuk, de a gratislotto.hu oldal technikai okok miatt nem erheto el.

Turelmet es elnezest kerunk a kellemetlensegert, koszonjuk.


A FB oldaluk sincs már meg. Ezek szépen leléptek a pénzzel. :))

2016. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Naja. Végül is az is technikai ok, ha nem lehet elérni őket soha többé.
2016. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Látogató!

Köszönjük a türelmet, sikerült megoldani a technikai hibát, így ismét használható a Gratislotto.hu oldal!


Amennyiben a Gratislotto-ra szeretnél, akkor kattints ide:


Tovább a Gratislotto-ra..



ÉS SEMMI!

2016. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!