Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Novemberben vettem egy táskát...

Novemberben vettem egy táskát a kínaiban, de szétjött a pánt egyik oldala. Visszaveszik? Kicserélik?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert azért elég rég volt. Érdemes megpróbálni vagy felejtsem el? Blokk meg van. A táska pántja hosszított, át kell rajta bújni és ilyen fonott, ugyanabból az anyagból van az is, mint maga a táska. Szálanként az egyik oldalon már csak két szál tartja, a többi kijött és ott a végén a fonás is szét jött. Varrva volt egyébként.

December közepéig használtam, kb egy hónapig, aztán eltettem a szekrénybe, majd a héten ismét elővettem és két nap alatt történt vele az.


Győrben vettem a Baross úton, aki esetleg jártas már ott, leírhatná nekem milyen tapasztalatai voltak ott ezzel kapcsolatban. Tudom hogy sok idő telt el, de azért meg lehet próbálni, nem?



2015. márc. 7. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Kínaiban 1hónapot szoktak vállalni, esélytelen szerintem. Meg mit szarakodsz egy kínai táskán? :-)
2015. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!