Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy vagány csaj mitől lesz...

Egy vagány csaj mitől lesz vagány csaj? És én, hogyan lehetnék vagányabb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A vagány csaj nem görcsöl...Nem kérdezi meg hogyan lehetne vagány...Ez ösztönös
2008. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ne akarj vagányabb lenni, maradj inkább aranyos :)
2008. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%

Velem is ez volt,"vagányabb akartam lenni",aztán rájöttem,hogy szinte végül a barátnőimet utánoztam,de,ha mégis vagányabb akarsz lenni,akkor ne annyira.Egyrész öltözködhetsz kicsit divatosabban,új frizura,változtass stílust,de ne legyél lekezelő,stb.,maradj azért kedves,aztán,ha mondjuk elkezdenél táncolni,pl.hip-hop-ot,akkor valószínűleg(biztosan elkezdenél megváltozni,(vagányabb lenni),de te tudod.Először miután beleakarsz ebbe a vagányoskodásba vágni,nézz a tükörbe,hogy most hogy nézel ki,és képzel el magad tök vagányan,és tényleg gondolj bele,hogy te az az ember akarsz-e lenni.De,elárulod,hogy miért akarsz az lenni?Talán egy fiú miatt?A barátnőid miatt?Vagy egyszerűen csak már nem "bírod magad",úgy,ahogy most vagy?És egyáltalán mennyi idős vagy,mert ez is számít.

Remélem tudtam azért v.mit segíteni.

Barbi

2008. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Én fiú (azaz már férfi) vagyok, de magam is úgy voltam vele régen, hogy elég szánalmasnak éreztem megamat, és próbáltam tenni ellene. Tehát nem igaz az, hogy vagánynak születni kell, ugyanis ez a mondat rettenetesen pusztít: gondoljátok csak el, azt sugallja, hogyha nem vagy az, nem is leszel, nem is lehetsz SOHA. Na kössz, ennél destruktívabban nehezen tudok elképzelni. Node visszatérve: ált.sulis koromban, én voltam a kicikizett dagi, lusta, tesióraibéna, gátlásos, nehezen oldódó stb stb. Aztán a középiskolában tiszta lappal indulva változtattam. Én akkor a Depeche Mode rajongótáborhoz csatlakoztam. Nagyon szerettem és szeretem a zenéjüket és akkor baromi vagány dolog volt a hozzá kapcsolódó öltözködés, hajviselet, attitűd stb stb. 30 fölötti pasasként pedig megintcsak elért az önutálat. Kövérkés, kopaszodó, szőrös, rövidlátó. Na ebből lehet ám a szánalmas elegy. Node én tettem ellene: sok mozgás, lefogytam. Kontaktlencse és dioptriás napszemüveg: vége az okostojás imázsnak. Szőrtelenítés és nullásgép. A golyó kopasz fejnél vagányabb aligha akad. Tehát a teljes imidzsváltás jót tett az önbizalmamnak. Neked, kedves Fiatal Lány, azt tudom ajánlani, hogy próbáld meg analizálni a testi adottságaidat és próbáld megnézni katalógusokban és áruházakban, hogy melyik öltözetek tetszenek, amik illenének is Hozzád. Hidd el, a ruha nem teszi az embert, de hallatlan magabiztosságot tud adni. Egy totális frizuraváltás szintén. Neked, gondolom volna is mit, mert van hajad :-) A vagányság, mint fogalom, nehezen megfogható, a lényeg inkább a magabiztosságon múlik. Magabiztosságot pedig az alábbaikból nyerhetünk: elért, büszkeséget okozó eredmények (ez lehet anyagi vagy akár tanulmányi vagy sport jellegű) olyan külső, amivel biztosnak érzed magad, hogy mások elé állj. És ez nem feltétlenül az aktuális trend, hanem az, ami neked tetszik, ami hozzáad valami értéket az imázsodhoz. Az valóban igaz, hogy lazán és nem túlzásokba esve kell változtatnod, de válts! Öltözködést, frizurát, sminket. Ha szemüveges vagy, akkor vagy kontaktlencse vagy egy új keret.

Viszont, amit semmiképp ne tegyél: puszta vagányságnak megfelelési szándékkal káros és tiltott dolgokat művelni. Tehát már a fél osztály drogozik, bagózik. Ha te nem élsz ezekkel, akkor ne is élj velük, csak, mert akkor fogadnak el a vagányabbak. Én is esdekeltem az elismerésért középiskolás koromban, de amikor az volt, hogy nem vagyok vagány, mert nem cigizek, akkor felháborodva küldtem el mindenkit a p....-ba, hogy inkább nekem nem barátom az olyan, aki ezzel "zsarol".

Esetleg javaslom The kid - A kölyök című Bruce Willis filmet. Sokat lehet okulni belőle. Remélem tudtam segíteni.

2008. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!