Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy új Audi A8-nak mennyi az ára?

Egy új Audi A8-nak mennyi az ára?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 21:14
 1/6 anonim válasza:
Attól függ,hogy milyen felszereltségű.A legolcsóbb tudomásom szerint A8 3.0 TDI clean diesel.Ez olyan 24 milla ettől csak fölfele van.A legfullosabb az 39 millió forint.
2015. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam olyat is hogy V12-es motorral csak az szerintem hangos vagy halk nem tudom
2015. márc. 7. 21:42
 3/6 anonim válasza:
Igen az a közel 40 millás.
2015. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem tudod annak hangos a motorja vagy halk?
2015. márc. 7. 21:44
 5/6 anonim válasza:
Hát minden autónak ,ha nyomod mint az eszetlen akkor van hangja.Ez egy luxus limuzin ha szépen közlekedsz vele zavaróan nagy hangja biztos,hogy nincs.Ha komoly vásárlási szándékod van akkor menj be egy audi szalonba és ott pontosan felvilágosítanak mi mennyi és milyen,és akár ki is próbálhatod.
2015. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi :)
2015. márc. 7. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!