Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lady Gaga, Madonna, Rihanna...

Lady Gaga, Madonna, Rihanna miért lettek nagy sztárok?

Figyelt kérdés
Amennyiben ismerem őket, alig van bármilyen tehetségük is. Az összes számukat valaki más írta, ők csak eléneklik (de erre szinte bárki képes lenne)és még azt se hiszem hogy olyan jó hangjuk van, csak azért tűnik úgy mert minden számukban eltorzítják robothanggá, vagy valamilyen nyávogós idétlen hangra, és csak ennyi a dolguk az egészhez, de ők mégis nagyon híresek emiatt. Mitől olyan népszerűek?

2015. márc. 8. 15:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és még az se biztos hogy olyan szépek mint ahogy látszanak az összes szerkesztett képükön.
2015. márc. 8. 15:48
 2/13 anonim válasza:
90%
Hát ezt te se gondoltad komolyan ugye? :"D Lady Gaga azért nagy sztár pl mert felhívja magára a figyelmet... Te mikor vennél fel olyan ruhákat mint ő? Azért azt se feljtsük el hogy van tehetségük!! mert ha nem lenne nem lennének sztárok Rihannának csodálatos hangja van!
2015. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aha persze.. mondtam, csak azért tűnik úgy mert elvan torzítva ha nem vetted volna észre. különben hallottad már igaziból?
2015. márc. 8. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
14-nél nem vagy több, ugye?
2015. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nemmindegy. egyébként ha valóban olyan szép hangjuk van, minek torzítják el? talán szégyellik?
2015. márc. 8. 21:07
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen, szégyellik a hangukat, ezért lettek énekesek :)
2015. márc. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Lady Gaga magának írja az összes számát, legalábbis a dalszöveget mindenképpen. És igen, őt hallottam élőben énekelni, csodaszép hangja van:)
2015. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
85%
Lady Gaga messze a legtehetségesebb, és legszínvonalasabb pop énekesnő! Az összes szövegét ő írja!
2015. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg. Ezesetben tévedtem. De viszont a többi nem
2015. márc. 16. 07:12
 10/13 Veru10 ***** válasza:
Az én szememben nem azok!
2015. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!