Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van kvarcjátékotok a 80-as...

Meggybefőtt kérdése:

Van kvarcjátékotok a 80-as 90-es évekből? Vagy valamilyen kütyü, tárgy, ami azokra az időkre jellemző?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 06:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy a Videoton mellett valahol meg kell lennie egy játékkonzolnak is, de az csak külön joystickkal működik, ami viszont biztos nincs már hozzá.


[link]


Ritka volt errefelé, mert pót-játékokat nem lehetett venni hozzá. De a beépítettek is nagyon jók voltak.


Azok a régi játékok nagyon hiányoznak, néha nagyon jó lenne kicsit nosztalgiázni velük, de sajnos azok a mai pc-en nem mennek, előszedni, azért meg kicsit macerás.

2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem még megvan a híres tikitakim :) meg a moncsicsim is :)
2015. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem akarod lefényképezni őket? Ezer éve nem láttam moncsicsit! Nekem nem is volt. Nekem a kvarcjátékok hiányoznak! Az Oroszok voltak a legjobbak.
2015. márc. 10. 20:06
 14/15 anonim ***** válasza:
# 11/13 beépitett 100 db játék volt benne és volt rajta reset gomb is mert időnként megfagyott :)
2015. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van a szekrényemben a szeretett Zx spectrum 48K rengeteg kazetta játékkal tartozékaival együtt. Junoszty tévé, egy klasszikus ügyességi kvarc játék amit azóta sem tudom hova tettem, van egy Atari játékkonzolom is, színes kijelzős gameboy, ki nem csomagolt dobozos fehér 4 elemes unisef, walkman, Rubik Ernő féle damilos hajtogatós kirakó (ez valami fantasztikus találmány volt), Zenit fényképező, későbbi játékszerem pedig a szürke Simson s51 enduróm.
febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!