Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha időben azonos...

Mit jelent, ha időben azonos számokat látok?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 éve kezdődött az egész!Furcsának találtam,hogy megfeledkezek a dologról,nem direkt nézem,vagy keresem,de ha véletlentszerűen ránézek az időre akkor mindig hasonló dologgal találkozom ( csak digitális órán ) pl 11:11, 03:33 és változó számokkal! Olvastam néhány dolgot számmisztikáról,de nem találtam sok mindent. Nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban,de kiváncsi lennék rá mit jelenthet!
2015. márc. 11. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
azt jelenthet, hogy véletlen pont ilyen időpontokban nézel az órára
2015. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Valószinűleg többször ránézel az órára, de mivel a többi nem túl különleges, így igazából észre sem veszed, hogy ránéztél.
2015. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azt gondoltam,hogy azt jelenti hogy pont akkor nézek rá... Nem mondod... De azért feltünő,hogy 3-4 éve ez megy és csak digitális órán... Igaz az is,hogy nem mindig,mert az esetek 90%-ban
2015. márc. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!