Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen videokártya?

Vitolo22 kérdése:

Ez milyen videokártya?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy nem soká meg kapom a új videokártyámat annyit tudok róla hogy 128 bites 512 es kártya tudom nem mondtam róla sok infót mert még én magam sem tudom mi a rendes típusa a kártyának annyit szeretnénk kérdezni hogy mégis ennyi info láttán mennyire tűnik erősnek ez a kártya? vinné eszt a játékot? most wanted 2012? 8800 gt 512 kártyám vitte majdnem ful grafon ha most wanted 2012 el viszi legalább közepes grafon akkor nekem egyenlőre meg teszi nekem a használatát gyors választ kérek remélem irtok sziasztok
2015. márc. 12. 22:11
 1/6 meszike91 ***** válasza:
ennyi infóból senki sem mondja meg
2015. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem :/ azé köszi
2015. márc. 13. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
512-es manapság nagyon gyengének számít. Amúgy, 512-esről miért 512-esre váltasz? Elég olcsón lehet kapni már 1-2 gigás vga-kat.
2015. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy gyengécskének számít manapság a 512 de a kártya ingyen van nem adtam érte pénzt vagy mást... de engem nem érdekel a betafield 3 és a betafield 4 tomb raider leg újabb része csak a régi videokártyám el romlott és kapok ingyen egy másikat egy havertól ha ez a kártya el viszi a most wanted 2012 akkor nekem jo a kártya egyébként a 512 es kártyámon közepes grafon gta 4 eztem far cicy 3 el ment minimumon de nem érdekel ezek a játékok csak a most wanted 2012 gta 4 dead island dirt 1 2 3 része stb..és ha valaki aszt mondja nem indult a dirt 3 előre szolok el indult kisebb grafon
2015. márc. 13. 15:27
 5/6 A kérdező kommentje:
meg az semmit se mond hogy 1 gb vagy 2 gb egyik ismerősömnek 2 gb vga volt és a dirt 2 alig vitte közepes grafon egy 512 es GDDR3 as 8800 gt ami volt nekem fúl grafikán vitte minden csutkára húzva
2015. márc. 13. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
tegnap 13:56-os vagyok. Nem csak a vga-tól függ, hogy futtat-e a géped valamilyen játékot. Ugyanolyan fontos a cpu és a ram is, de még a hdd/ssd is. A lényeg, hogy szerintem később fektess bele egy jobb gépbe, ha játszani akarsz, ugyanis előbb-utóbb meg fogod unni a Most Wanted 2012-t is. :)
2015. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!