Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyesek miért tartanak viccesn...

Egyesek miért tartanak viccesnek olyan dolgokat, amiket én nem?

Figyelt kérdés

Konkrétan az osztálytársaimra gondolok. 17 évesek vagyunk, sőt már 18 évesek is vannak. Időnként nem bírom elviselni a röhögésüket. Olyan jelentéktelen dolgon nevetnek. Tegnap pl. azon nevettek egy sort, hogy egy fiatal tesi tanárnak milyen jó illata van, aztán már azon, hogy nem is az ő parfümjét érezték. És ezen percekig nevettek.


Sokszor mondják hogy sose nevetek. Pedig szoktam, de nem ilyen dolgokon.

17L



2015. márc. 13. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nem egyformák.
2015. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenre mondanám azt, hogy érettebb vagy a korodnál és picit kilógsz a sorból. Neked jelentéktelenek olyan dogok, amiket amúgy a korosztályod viccesnek tart és nevetnek rajta. Az ő éretlen agyuknak még elég ez a bugyuta dolog, de mivel érettebb vagy, téged már nem tud foglakoztatni.
2015. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én sem voltam sosem "nevetős" és ez még néha ma is gondot okoz. A hasonló embereket keress, akikkel egy hullámhosszon vagy. (30-as)
2015. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, csak három évvel lejjebb. Azért mert némileg érettebb vagy.
2015. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!