Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Botond (Boti) névhez milyen...

A Botond (Boti) névhez milyen lánynév illik?

Figyelt kérdés

Ramóna(Rami)?

Brigitta (Brigi)?

Dóra?(Dóri)



2015. márc. 13. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A Botondhoz szerintem a Ramóna illik a legjobban, de én nem szeretem az idegen neveket. Ha pl. Botond, Dóra-ként hívod őket, akkor az úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy " bolond Dóra", mert félre lehet hallani. Vannak még más szép nevek is, amelyek biztosan illenek a Botondhoz. Én a neveket nem szeretem becézve használni. Ha van egy szép név, például a Botond, akkor azt szeretem használni, nem azt, hogy Boti, mert az nekem nem jelentene semmit sem, valami botra emlékeztetne, ha így mondanám ki. Olyan nevet is adtam a lányomnak, amit nem lehet becézni.
2015. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Dóri.
2015. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondogasd a vezetéknévvel együtt, és figyelj a dallamára. Tandori Dezsőnek pl rettenetes hangzása van, szerintem ettől lett csapnivaló író. :))
2015. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 BodzaKorra válasza:
Rami :)
2015. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már több, mint 3 hónapos a kérdés :)


Kérdező, milyen nevet választottál? :)

2015. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rami lett végül:)
2015. jún. 30. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!