Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri-e AMD FX 6300-as...

HeroStunt kérdése:

Megéri-e AMD FX 6300-as procit venni 2015-ben vagy inkább AMD FX 8320-8350-ben gondolkodjam?

Figyelt kérdés
Szeretném majd fejleszteni a gépemet memória, processzor és alaplap terén! a keret maximum 100.000Ft! Minden mai játék nem tud low grafikán sem 20fps-nél többet egy r7 250-es videókártyán, de alapbeállítás azt mutatja, hogy High-Medium grafikát tudná a játékok futtatását, de még sem :(

2015. márc. 14. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Had tegyem fel a kérdést jól.


"Megéri-e AMD FX procit venni 2015-ben játékra?"


Nem, nem éri meg, esetleg ha meglévő AM3+ lapba vennéd.. Játékra intelt vegyél, később fejlesztheted. Nekem 8320-som van. Megbántam.

2015. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy vagytok vele, de a 6300 as még 2016 végén is megéri :D a többibe meg felesleges a sok mag :D :/
2016. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!