Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keszitettem magamnak egy...

Kalap14 kérdése:

Keszitettem magamnak egy pipat fenyobol azt szeretnem tudni hogy hogyan tegyem minel ellenallobba a tuzzel szemben hogyanhasznalhatnam sokaig?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 18:40
 1/2 Józanparaszt válasza:

Üdv! Sehogy. A fenyő teljesen alkalmatlan pipának. Nem véletlenül kemény, de jól faragható, olajokat nem tartalmazó alapanyagból készülnek. A fenyőből kiváló gyanta füstöléskor megkeseríti a dohányt. Teljesen élvezhetetlen lesz. Ráadásul a gyantás füsttől még dobsz egy hátast is. Ha komolyan pipázni szeretnél, annak meg kell adni a módját. Ez egy szertartás, aminek az élvezetéből nem érdemes spórolni, máskülönben értelmetlen. Nem túl drágáért lehet kapni nyers fejet, ha faragni szeretnél:

[link]

2015. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ujra csinaltam tolgyfabol az jo lesz?
2015. márc. 15. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!