Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap délután óta, ezen az...

Monk1 kérdése:

Tegnap délután óta, ezen az oldalon, nem elérhetők az angol nyelvű dalok. Csak egy pár Orosz dalt ad be, bármelyikre kattintok. Most nem tudom hogy letiltották e a publikus zene hallgatást, vagy nálam van valami gond? Vk-music. Ru

Figyelt kérdés

vkontakte music


Próbáltam keresni a hírekben, és fórumokon, hátha írnak valamit a problémáról, de nem találtam semmit.



2015. márc. 17. 05:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem valami gond lehet az oldallal, mert nálam sem működik megfelelően. Ha az orosz dalokra kattintok, akkor sem azokat adja be, ami ki van írva :(
2015. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem nálam van a gond. Hát.... Ez elég szomorú. :/ Remélem ez nem végleges. Az egyik legjobb zenei oldal. Kár lenne érte. Egyébként, ha bejelentkezem a profilomba, ott bármit tudok hallgatni. Csak ez a nyilvános része nem Ok. Na mindegy. Köszönöm a segítséget.
2015. márc. 17. 19:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oldal újra működik :)
2015. márc. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!