Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyugdíjas ukrajnai magyarok...

Nyugdíjas ukrajnai magyarok áttelepülése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Kint születtem én is. Én már 25 éve haza költöztem, és itt mentem férjhez, és szültem meg gyermekeinket. Szüleim mindig is támogadtak engem is és testvéreivel is az áttelepülések során is, de ők ott maradtak, ott építettek életét,és hátteret amiből segíteni tudtak nekünk. Most a tarthatatlan helyzetek miatt is szeretnék segíteni nekik, de azért is,hogy együtt lehessünk végre határ átlépés nélkül is. Aki tudja, hogy megy ez, kérem írja meg nekem milyen okmányok, adatok, és milyen hivatalos községekben forduljak velük kapcsolatban, hiszen ők már nyugdíjasok, régebben volt az már mikor mi jöttünk,nem is tudom, hogy ma hol kezdjek neki ennek a folyamatnak. Előre is köszönöm Mindenkinek!

2015. márc. 19. 11:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!