Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan képszerkesztő...

Tudtok olyan képszerkesztő programot amivel alakzatokat lehet készíteni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Paintben van kb 25 különböző alakzat amikből további több százat tudsz összerakni.
2015. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Picit bővebben kifejtenéd?

Írtam már terjedelmes választ, amire a kérdező csak annyit böffent, hogy b+, mobilra.


Milyen célra kell? Előre gyártottakat akarsz felhasználni, pár kattintással, vagy saját magad akarsz szerkeszteni, profi célra?


Én az Adobe Illustratort használom, régebben a FreeHand-et. Corel Draw-val is volt dolgom, de nem szerettem. Ezek vektorgrafikus porgramok.

2015. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Képekből pl hengert kockát stb
2015. márc. 20. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Lövésed sincs, mit szeretnél.

Henger, kocka egyebek kis ügyességgel Photoshopban is készíthető. Nem nagyon akarsz segíteni a válaszadásban, azt látom.

3D tervezőprogram használata nem félnapos tanulást igényel. Azt is csak annak fényében lehet ajánlani, hogy mit szeretnél. Egyszeri alkalomra nyilván nem tanulnál hónapokig.

Én nem akarom fogóval kihúzni belőled az információt.

Ha ennyire képtelen vagy arra, hogy leírd a szükséges infókat, akkot ott a google. Old meg egyedül.

2015. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!