Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek a DPD-t? Szállítanak...

Ismeritek a DPD-t? Szállítanak ki szombaton?

Figyelt kérdés

A történetem a következő. Szerdán rendeltem az edigital oldaláról, azt mondták, hogy 2 napon belül a rendelt termék nálam lesz, jeleztem nekik, hogy sürgős, mert ajándék lesz. Nyugtázták. A csomagszolgálat mikor átvette nekik is jeleztem, hogy 5 -ig dolgozom és utána otthon vagyok, úgy hozzák ki. Ők is nyugtázták. Tegnap fél6-kor telefonáltam nekik ( persze közvetlen számot nem lehet találni), hogy otthon vagyok, várom őket, mert FONOTOS, hogy megérkezzen pénteken, nem adták ki a futár számát, de biztosítottak, hogy egy órán belül itt lesz, miután beszéltek vele. Programom lett volna, lemondtam, hogy legyen itthon valaki.

Nos még mindig várok az 1 órán belül itt lesz-re. Szombat van, sehol nem érem el őket, a csomagot MA kellett volna átadnom születésnapra...

S persze, választhattam volna, hogy a PickPack Ponton átveszem, mert akkor már rég nálam lenne... S persze ingyen, így meg a szállítási költség...

Ilyenkor mit tesz az ember lánya?



2015. márc. 21. 08:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!