Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakáshasználat megilleti e az...

Lakáshasználat megilleti e az elköltöző felet, aki önként, a visszatérés szándéka nélkül ment el? (50-50% - os a tul. Jogunk)

Figyelt kérdés
A háznak 50-50%- ban van tulajdonjogunk. Én ott éltem a két gyermekemmel még 24 hónapot, erre számolható e és mennyi lakáshasználati díj? A ház üresen áll, a hitel 2/3-át én fizetem, mióta elment.

#Lakáshasználatidíj
2015. márc. 22. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Termeszetesen megilleti hisz 50%-ban ot illeti. De ezt valahogy el kell intezni birosagon hogy mi tortenik ha az egyik fel nem torleszti a reszleteket, eleg hulyen allapodtatok meg.
2015. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul ertelmeztem a kerdest. Senkit nem illet meg semmilyen dij! De o barmikor visszakoltozhet amikor csak akar, hisz 50%-ban az ove!
2015. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!