Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan tudnám...

Mit tegyek, hogyan tudnám kikerülni?

Figyelt kérdés
szóval hétvégén megyek pát ismerősömmel vidékre, és ott lesz a srác is aki tetszik , mindig szoktak a helyi uszodába menni, és mondták, hogy hozzak fürdőruhát, viszont én nagyon nem szeetnék füröeni, mert utálok fürdőruhába lenni mert utálom a testem ,és fürdőruhában nem érzem magaam magabiztosnak..sőt, és a lábaim tele vannak vágással és azt se igazán szeretném ha látnák(nem azért mert vágom magam...negy félreértés essék), és ha azt mondanám ,hogy nem akarok föürdeni akkor fagatnának a barátnőim és ezt nem akarom rájuk zúdítani, mert nem akarok a végén zokogásban kitörni...hogy orvosoljam a problémát?

2015. márc. 22. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy úgy érzed megfáztál egy kicsit és nem szeretnél jobban belekeveredni.
2015. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy éppen megjött neked vagy felejtsd otthon "véletlenül" a fürdőruhádat.
2015. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hm, ezekre nem is gondoltam, pedig igen egyszerű megoldások köszönöm:D
2015. márc. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!