Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Nagyon szeretnék...

Segítség! Nagyon szeretnék Tippmixelésből egy kis profitot termelni de nem megy. Nem tudom mit rontok el?

Figyelt kérdés
Egyértelmű meccseken bukok mindig most a BayernMunchen-Mochengladbach meccs volt a bukó, tudom ehez kell némi szerencse de nekem ezek szerint soha nincs.

2015. márc. 23. 05:07
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ember, ez szerencsejatek!!!
2015. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
65%

Nem mindig a 100%-os tutit kell rakni, mert ha tényleg tuti lenne, csődbe ment volna az összes fogadóiroda.


Facebook-on van jó pár komoly oldal, ahova nem tizenévesek írnak hülyeségeket, hanem tényleg értelmes tippek vannak amikkel nyerni is lehet. Pl. Tippmix Tanácsadó, Lucky Tip Lounge, Dave Tips., bár ezek online fogadóirodás tippet adnak nagy részben, ami kifejezetten Tippmix tippes az a Tippmix Asso, ha jól látom nemrég indultak, de idáig nagyon jó tippeket adtak ki.

2015. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elment a bayern meccsen a szelóm... De ez ilyen. Azt tudonod kell, hoyg egyértelmű meccs nincs. Lehet bundázás is, és lehet meglepetés meccs is. Az említett meccs lehet, hogy bunda volt, hiszen a bayern toronymagasan vezet, így megenegdhette magfának a pontvesztést... Máskor a táblázatot is nézzed, hogy kinek mennyi pontja van, és mennyire kell neki a pont.
2015. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szerencsejáték......azért kösz a válaszokat!
2015. márc. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!