Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki akit szoktak internet...

Valaki akit szoktak internet kávézóból hívni leírná nekem ennek a telefonszámnak az elejét? 123456789

Figyelt kérdés
Szeretném letiltani hogy ne tudjak hívást fogadni róla de sajnos kitöröltem a telómból
2015. márc. 23. 13:28
 1/2 2xSü ***** válasza:

Ezt eléggé értelmetlenül írtad le.


Internet kávézóból van vagy egy vagonnal itt Magyarországon. A telefonszám részleted gondolom fiktív, hiszen 9 jegyű, ami a jelen formában értelmezhetetlen, hiszen a mobilszámok, vidéki számok 2 számjegyű körzettel és 6-7 számjegyű hívószámmal rendelkeznek, viszont a körzetszám nem kezdődhet 1-essel. Amennyiben 1-essel kezdődik, úgy Bupapestről van szó, viszont ekkor az 1-es után szigorúan 7 számjegynek kell következnie. Ebből gondolom, hogy az 123456789 csak egy véletlenszerű számsor, nem a tényleges telefonszám részlete.


Így viszont annyit tudunk, hogy egy ismeretlen nevű, helyű, telefonszámú internet kávézó számát akarod letiltani. Mint írtam, ilyenből van néhány ezer az országban, de még egy nagyobb városban is több van.


De nem is kell tudnod. Megvárod a következő hívásukat. Ha nem hívnak, probléma megoldva. Ha hívnak, nem kell felvenned, de meglesz a telefonszám, amit le tudsz tiltani.

2015. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Süle Dominik ***** válasza:
nincs ijen tel.szám hogy 123456789 túl hosszú
2015. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!