Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy korbácsütés?

Mennyire fáj egy korbácsütés?

Figyelt kérdés
Holnap veszek egy sokágú bőr korbácsot. Nem tudom, mekkora fájdalmat lehet vele okozni, illetve tud-e komolyabb kárt is. Hogyan lehetne megtudnom, hogy valójában mennyire veszélyes egy ilyen eszköz?

2015. márc. 24. 08:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ha nem valami szöges korbács, akkor csak csíp.
2015. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magadon.
2015. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt hogyan?
2015. márc. 24. 12:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én simán a tenyeremen szoktam kipróbálni az új eszközöket, mielőtt a szubra kerülne a sor. Így pontosan tudom, hogy mekkorát jó vele ütni, és persze ő is látja, hogy tisztában vagyok az érzéssel, amit okoz.
2015. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Az elég? De ha sokféle eszközöd van már, akkor mondjuk azt is tudod, hogy melyik TIPUS mennyire fáj, szóval egy új darabra ránézésre is megy?
2015. márc. 24. 12:41
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra elég, hogy tudjam, hogy milyen hajlékony, mennyire csíp, milyen nehéz (akkor inkább üt), a többi meg úgyis az adott helyzeten, múlik, pl. hogy a szub mit szeret és hol van a fájdalomküszöbe. Bizonyos határok között, némi rutinnal tényleg meg lehet állapítani ránézésre is, de semmibe nem telik kipróbálni, ha már úgyis ott van kéznél. De ehhez kell a gyakorlat, ha nem próbálsz végig jópár eszközt, nem fogod tudni, hogy milyen érzés :)
2015. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
6: Hol találsz erre önkéntes jelentkezőt?
2015. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A saját tenyeredre csapásból meg tudod állapítani, hogy ha valakinek igazán erősen megküldöd, az fog-e maradó sérüléseket okozni? Mert a saját tenyeredbe nyilván nem ütsz olyan erőset.
2015. márc. 24. 12:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem hirdetést adok fel, hogy sub/mazo lányt keresek korbácstesztelésre, bár lehet, hogy erre is akadna jelentkező :D Meglepődnél, hogy megfelelő felvezetéssel milyen sok nő élvezi a kötözős-fenekelős játékokat, aztán aki fogékony a továbblépésre, azzal mást is ki lehet próbálni. De ehhez is rutin kell, az elején érdemes felkészülni az elutasító reakciókra, tanulni belőlük és néhány barátnővel (vagy ízlés szerint baráttal) később már tudni fogod, hogy hogyan kell felkelteni a kíváncsiságukat. Vagy persze bdsm-oldalakon is ismerkedhetsz, de ott elég kicsi a találati arány, köszönhetően annak, hogy egy nőre tíz férfi jut és a nők jelentős része "fizetős". De arra is volt már példa, hogy itt rám írt valaki teljesen más miatt, elkezdtünk beszélgetni és egy idő után kiderült, hogy nagyon kíváncsi az ilyesmire, a többi pedig már történelem.
2015. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt elég jól bírom a fájdalmat (még ha nem is vagyok mazo), másrészt másra sem ütnék akkorát, hogy maradandó nyomot/sérülést hagyjon. Az eszköz viselkedése és "hatása" tökéletesen kiderül ebből, próbáld ki tetszőleges konyhai fakanállal, spatulával, usb-kábellel stb. és és érteni fogod, hogy mire gondolok.
2015. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!