Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Àtvágtak egy telefonnal,...

Àtvágtak egy telefonnal, a károm 48ezer ft. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lezàrtàk az ügyet és a vàdlot kapott,48ezer penzbirsàgot amit nekem,nem fizetett ki ,caak 4reszletbe tudna amibe nem megyek bele és 10napja van hogy fizesse ki nekem,ha nem megyek bele,és felis hivtam es mondtam neki,mi lesz ha nem fizeti ki nekem?, latom a penzt valaha,mert ő azt mondta hogy egyben nem tudja csak reszletbe 4honapig,de nekem egybe kell a penz,mert nem bizok benne amugy jàràsbirosàg hozta meg a döntést!

2015. márc. 24. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsit megpróbálnál magyarul írni, sokat segítene.

A pénzbírságot nem neked, hanem az államnak kell fizetni, itt már borul a leírásod.

Polgári peres eljárás vagy büntetőbíróság?

Fordulja bírósághoz. Mondjuk én belemennék a részletfizetésbe, de ez a te dolgod.

Kérj végrehajtást.

2015. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Büntetőeljárásban nem neked fizet, hanem az államnak. A károdért te polgári peres eljárást indíthatsz.
2015. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!