Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek egy nagyon jó...

Van köztetek egy nagyon jó németes? Pár mondatot kellene leforditani, persze ha lehet akkor helyesen. Én beszélek németül, de annyira nem, hogy ezt pár perc alatt leforditsam.

Figyelt kérdés
Ezt kellene: Már gyerekkorom óta a Mcdonalds a kedvenc gyors éttermem, amikor csak tehettem a szüleimmel mindig ott ettünk. Az állandó ízvarázs ami ott található az utánozhatatlan mindenki számára. Szeretnék egy olyan csapat tagja lenni, aki ebben a nagyszerű és utánozhatatlan étteremben dolgozik és napról napra szebbé teszi az itt fogyasztó vendégek napjait. Jó a tűrőképességem, ezáltal a vendégek kiszolgálásánál sem jelent gondot a negatív kommunikáció. Rugalmas munkaidôben tudok dolgozni, mert egyedülálló vagyok, nincs családom.
2015. márc. 24. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mcdonalds ist mein Lieblingsschnellimbissrestaurant seit meiner Kinderheit; wenn es möglich war, ich und meine Eltern haben immer dort gegessen. Es gibt dort ein beständiger Geschmackszauber, was für jede Leute unnachahmbar ist. Ich möchte ein Mitglied einer solchen Gruppe werden, wer arbeitet in diesem wunderbaren und unnachahmbaren Restaurant, und macht von Tag zu Tag schöner das alltägliche Leben der Gäste, die hier zu speisen gewohnt sind. Meine Dudenfähigkeit ist groß, so die negative Kommunikation bei der Bedienung der Gästen ist überhaupt nicht problematisch für mich. Ich kann in flexibiler Zeiteinteilung arbeiten, weil ich single bin, ich habe keine Familie.
2016. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosszkedvűen ébredtem, de véletlenül rátaláltam erre a posztra és rögtön elszállt - köszönöm kedves #1! A egész csúcs, de a "highlight":


"Meine Dudenfähigkeit ist groß" -- Echt zum Brüllen :):):)


Kár, hogy A DUDEN értelmező szótárnak nincs egy "aranyköpések" rovata....

2017. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csapat az Team -
2017. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!