Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látta már valaki az Akatsuki...

Akane *-* kérdése:

Látta már valaki az Akatsuki no yona című animét? Szerintetek lesz 2. évadja?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Szia ! én most is nézem azt az animét (őszintén szólva az egyik kedvencem) én szerintem nem lesz 2.évadja de ez nem biztos én szerintem hamarosan vége sajnos :( de nembaj
2015. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Seda97 válasza:
Szia. Én is ezen filóztam. Ma néztem végig pont ( nagyon tetszett :3 ) azt mondta egy ismerősöm, hogy a mangában még bőven folytatódik, van remény, hogy lesz második évad, legalábbis nagyon remélem.
2015. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem hogy lesz második évadja, mert nekem úgy tűnt hogy az animét nem teljesen zárták le.
2015. márc. 28. 12:51
 4/4 anonim válasza:
Elvileg kéne lennie mert az animét nem zárták le teljesen (rengeteg kérdés van amire még nincs válasz).A manga megy tovább (angolul) de én nem olvasom. Én nekem nagyon tetszett ez az anime és remélem hogy lesz folytatása.
2015. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!