Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekes téma prezentációhoz?

Érdekes téma prezentációhoz?

Figyelt kérdés

Infóra kéne arról csinálni prezentációt, amiről szeretnénk. Azonban nem szeretném azt, hogy a többieknek unalmas legyen ha egy városról beszélek.

Ennek érdekében, írnátok valami jó kis témákat, amit a többiek is élveznének? (8.osztály)



2015. márc. 25. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Számítógépek fejlődése az elektroncsöves szobányi méretű gépektől kezdve a napjainkig a tenyerünkben is elférő kütyükig.
2015. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oo ez jo otlet:) koszonom.
2015. márc. 25. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nyelvtanórára kellett múltkor előadást csinálnom,bármilyen témában.Én erről csináltam(7.-es vagyok).Az osztálytársaimank meg a tanárnak is nagyon tetszett :) Igaz nincs róla túl sok minden magyarul,de én egy 4-5 perces előadásnyit összetudtam szedni.

[link]

2015. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kettes, ez nagyon tetszik. Ha nem gond, ellopom az ötletedet:Dd♥
2015. márc. 25. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj,azért írtam ;) :D
2015. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
köszönöm kettes, ez nekem is segített
2017. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!