Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma felhivtak, hogy van valami...

Ma felhivtak, hogy van valami hiper szuperszonikus borotva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ingyen van és csak a posta kölcséget kell állni. Az mondta a hölgy, hogy küldenek egy e-mailt és azon le mondhatom a további tartozékokat ami 4 DB borotva fej. Szerintetek küldik az e-mailt és átvegyem kifizessem vagy küljem vissza? A válaszokat előte köszönöm.
2015. márc. 25. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha átveszed, akkor bizonyos időn belül küldenek újat, ha kell, ha nem. Alig lehet őket lerázni, úgy fognak tapadni rád, mint a pióca.
2015. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megkapod, fizesd ki a postaköltséged, majd hívd fel őket telefonon és mondd le. vagy írj nekik emailt, amiben lemondod. ennyire egyszerű.
2015. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha nem küldik el az emailt amibe telefomszám stb... benne van azon a számin amin hivott megprobáltam vissza hivni de szerintem valami rögzitő mondta hogy: ha nem vette fel akkor önt besoroljuk és vissza hivjuk ez volt délben azóta semmi
2015. márc. 25. 18:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy rázzam le? Miután beszéltem a hölgyem mondtak nekem érdekes dolgokat és bánom ezt de sajnos ez van legközelebb okosabb lesszek
2015. márc. 25. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ne vegyél át semmit, ha nem szeretnél olyan számlát kapni, hogy az ingyenes termékért kiszámláznak neked 10ezer forint csomagolási és szállítási díjat, meg 20ezer forint szállítási biztosítási díjat, és hasonlók...
2015. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Tegyük fel ha át veszem és kiszámláznak 20-30 ezer forintot és nem fizetem ki akkor mi lessz?? Mert ilyenrröl nem volt szó hölgy azt mondta hogy a hívás rögzitett
2015. márc. 25. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
2015. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. Ezt csúnyán benéztem.
2015. márc. 25. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:

nem lettél átverve. kapsz egy csomagot, ha kell a termék kifizeted a csekket, ami benne lesz. ha nem kell, akkor visszaküldöd bontatlan csomagolásban. ha visszaküldöd, akkor automatikusan lemondod a szolgáltatást is. ha úgy döntesz, hogy ez a csomag most kell, és kifizeted a csekket, de a többi nem kell, akkor felhívod őket telefonon és lemondod. de a termék mellett lesz levél is, abban benne lesz az e-mail cím is, lemondhatod úgy is.

Érted már?

2015. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt a számot, amiről hívtak, azért nem fogod tudni hívni, mert az egy olyan vonal, amiről kitelefonálnak. Az ügyfélszolgálat száma az teljesen más.
2015. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!