Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cigivel kezdted?

Milyen cigivel kezdted?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt gondolnátok NEM VAGYOK GYEREK csak kíváncsi hogy ki mivel kezdtek és hogy rá vettek a barátaitok vagy magatoktól kezdtétek-e el hány évesen meg ilyenekre.


Én kék bondal kezdtem 14 évesen és úgy, hogy a barátaimat láttam, hogy cigiznek és gondoltam én is kipróbálom de azóta nagyon megbántam mert nem megy a leszokás de ez van... :S

És kérem az anti-dohányosokat hogy kíméljenek köszönöm!


27/F


2010. febr. 17. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én Golden Gate-tel kezdtem.....

Most csakis kék bond!:)

Ez olyan 16évesen lehetett!

És engem is a barátok "vittek" bele:)

20/L

2010. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pipázással kezdtem. Elegáns, jó az illata, megbámultak érte a haverok. Aztán egy idő után rákaptam a cigarettára is, úgy emlékszem, Pall Mall volt a kedvenc az elején.
2010. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én Kent neoval kezdtem, de hogy hogy, azt nem tudom :D Mindig vonzott a dohányfüst illata. Őőő asszem magamtól szoktam rá 13 évesen de nemtudom:D Lehet hogy még fiatalabb is voltam.

L/17

2010. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"Én pipázással kezdtem" egyből?! az szép és hányéves voltál?


"Mindig vonzott a dohányfüst illata" hát igen az engem is :D


ja és köszönöm az eddigi kommenteket! :D

2010. febr. 17. 15:06
 5/25 Krisipoke ***** válasza:
21%
A dohányfüst már a helyesírási készséget is rongálja? ...
2010. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

15:33

Ott van a kib*szott nagy pont. =)

2010. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 blantom ***** válasza:
100%
puhadobozos barna szofi :) most meg narancs pall mall leszokoban vagyok és csak ritkán gyujtok rá
2010. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Talán elfogtok ítélni :D

Én sötétkék multival kezdtem azthiszem..Szülinapot ünnepeltünk aztán a fiúk kimentek cigizni mentünk utánnuk mi lányok,eggyetlen voltam aki még életébe nem cigizett,akkor mondták,hogy próbáljam ki én is.én meg kipróbáltam..ekkor voltam 12:)

akkor nyáron nem szoktam rá..de amikor társaság volt benne voltam énis a cigizésbe..

azóta egyszer-egyszer rágyujtok.Tehát,nem szoktam rá:D

14/L

egyébként a családba mellettem sokat cigiztek,én szeretem az illatát,sőt,néha ha keveredik vmi lentről jövő kaja illattal kifejeztten nyár feelingem van :D:D

*emeletes ház negyedik emeletén lakom*

2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Krisipoke ***** válasza:
43%
15:56 ééés még egy ékes bizonyítéka a dohányzás káros hatásainak helyesírás terén. Amúgy a cigiző lányoktól hányni tudnék.
2010. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

15:56 vagyok..

ma 16:21 én meg az ilyenektől tudnék hányni,akik azt lesik,hogy kinek hány helyesírási hibája van :D

Mivan baz.dki csak a fiúknak lehet?Lányoknak mért is nem?

attól,hogy te nem dohányzol,mert nem mersz,mert te vagy a megtestesült helyesító és egészség még másnak lehet nem?:P

ismétlem,én is hányni tudnék a stréber fajtádtól ;)

2010. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!