Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néha furdal a kíváncsiság,...

Néha furdal a kíváncsiság, hogy kik lehetnek azok az emberek, akik választ adnak a kérdéseidre?

Figyelt kérdés
Gondolok egyaránt külső-belső dolgokra. Érdekelne-e, hogy például én ki vagyok, aki felteszi ezt az ostoba kérdést!? :-) Hogyan nézhetek ki, hol élek, mivel foglalkozom?
2010. febr. 17. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
persze .sztem mindenki így van ezzel.
2010. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem furdal a kíváncsiság. :D Lehet, hogy ismerjük egymást!

Tetszik ez az anonim dolog, viszont kíváncsi is vagyok, hogy ki kérdez? miért kérdez? ki válaszol? mit is gondol? tapasztalt vagy sem? Sok minden érdekelne és pont ez benne az izgalmas, hogy lehet, hogy egy városban laktok, szomszédok vagytok vagy még akár a munkatársad is lehet az illető. Szerintem tök jó! :D

2010. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is gondoltam rá. Hogy vajon ezt a választ valaki hozzáértő vagy tapasztalt írta, vagy egy ostoba maga is segítségre szoruló ember.
2010. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az előző (14:47-es) vagyok.

Barkóbázunk?

Szerintem te egy férfi vagy. Barna haj, barna szem. Kb 20-25 éves.

De ez csak az én tippem. :D

Mindig elképzelek valakit a kérdése alapján. Hát téged ilyennek gondollak. Bocs, ha lány van, vagy ha nem stimmelnek az adatok.

2010. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Fülzsír.
2010. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt olyan, hogy írtam valakinek privát e-mailt,mert gondoltam úgy többet tudna segíteni a kérdésemben. Ez konkrétan egy koncertről szólt. Az írásaiból mindig azt hittem,hogy lány,mire pár levél után kiderült,hogy pasi. Érdekes eset volt. Velem szeretnél barkóbázni? :-) Én benne vagyok! :-)
2010. febr. 17. 14:55
 7/23 anonim ***** válasza:

Furdal.

Mint élénk fantáziával megáldott (megvert?) egyed, magam előtt látom az illetőt.

Válaszai alapján pedig egyéb belső tulajdonságaira is következtetni merek. (persze, ha nem túl középszerű dolgokról van szó)

2010. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

én általában írásról rájövök h lány e vagy fiú de persze tévedtem is már :D egy fiúra sokáig azthittem h lány egy kicsit gáz volt

egyébként érdekelne engem is.főleg mikor olyan kérdéseket látok ami rám is igaz vagy velem is pont ez van.mi van ha rólam írta?:D

a múltkor egy fiú érdezte h mit beszéljen egy lánnyal msnen és én írtam pár tippet ahogy megköszönte a kérdező msn rámírt az a fiú aki tetszik és ezekről kérdezgetett amit mondtam neki.kicsit furccsa véletlen volt:)

2010. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez tényleg érdekes. Bár nagy az ország, ahhoz, hogy ne épp a szomszédunk válaszoljon a feltett kérdéseinkre. :-) Bár sosem lehet tudni, főleg, ha ő ajánlotta az oldalt nekünk. Én is vizuálni szoktam a válaszadó embereket, sőt, van, hogy teszveszen kereskedem, még ott is megnézem az embert, aki megnyerte az aukciót iwiw-en,myvipen, vagy facebookon mielőtt elküldöm neki a terméket. :-) Nem tudom miért, talán tudni akarom, hogy jó helyre került-e az árum!? :-)
2010. febr. 17. 15:13
 10/23 anonim ***** válasza:

14:47 és 14:49 vagyok:)

Na most akkor játszunk?:)

Most te jössz! Én már tippeltem.

2010. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!