Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volna egy kérdésem? Van egy...

Volna egy kérdésem? Van egy tengelyem ami két csapágyban forog rögzítve egy fix helyre. Nincs áttétel, nincs erőkar. (Elméletben) kézzel 1 kg erővel meghajtom. Hány W vagy KW lesz a tengelyem végén?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
alapvető fizikai és mechanikai dolgokkal sem vagy tisztában,úgyhogy inkább hagyjuk ezt az egészet!!!!!
2015. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért is mondod ezt?
2015. márc. 26. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:

1)nincs áttétel meg erőkar....akkor hogy hatod meg!?

2)mi az hogy 1kg erő!?!?!?

3)mi az hogy hány W lesz a végén!?!?!?

Stb stb.........

2015. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ledegradálod a másikat, és te nem érted a kérdést.Van egy áttelem ami 1 az 1 ben hajt meg egy tengelyt, a fogaskereket 1kg erővel meghajtom, a tengely végén hány Watt lesz?De a lóerő is jó nekem.Magyarul azt szeretném tudni egy tengelyt 1kg erő hajt meg, hogyan kell kiszámolni a tengely végén lévő arőt W ba, lóerőbe.
2015. márc. 26. 15:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem percenként 100 at forog
2015. márc. 26. 16:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Megfordítom a kérdést. egy 50 köbcentis motort alapjáraton hány kilógtam erővel lehet lefogni
2015. márc. 26. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Úr Isten!!!!!!!!....hát szegény Newton,Watt meg a többiek forognak a sírjukban.........azt még te mondod nekem hogy nem értem,azt közben azt sem tudod hanyadikán van elseje..........annyira hülye vagy az egészhez,hogy el sem kezdem megmagyarázni,hogy mekkora értelmetlen nettó baromság az egész kérdésed,meg amit kommenteltél hozzá!
2015. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te, és még bunkó is.Ha nem tudod a választ miért szólsz hozzá.
2015. márc. 26. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
figyelj már ide öreg!te annyira katasztrofálisan hülye vagy,hogy nemigaz!sőt az a baj,hogy nemis hülye ,hanem primitív.........
2015. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem azért jöttem ide hogy másokat degradáljak le és átvegyem az ilyen emberek stílusát mint te.Feltettem egy másik oldalon ugyan ezt a kérdést, aki tudta a választ az nem lebunkózott, hanem megkérdezte milyen átmérőjű az a tengely, és köpte az egyenletet, tehát már tudom a választ, befejezheted a válaszadásod,KÖSZI A SEGÍTSÉGET
2015. márc. 26. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!