Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen animét mondani?...

Tudtok ilyen animét mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék kérni amiben a főszereplő egy igen unott,nem törődom de közben okos és erős fiú aki egyszer megment egy lányt így kialakul egy kapcsolat közöttük ami eleinte rossz viszont a sorozat végére mégis egy romantikus animére fog hasonlítani!Vagy lehet olyan is hogy a lány a fiúba van belezúgva viszont ez a szerelem még a fiú részéről nem viszonzott,viszont itt is a végén már az lesz!

Példát sajna nem tok mondani mert csak most kezdett el érdekelni ez a ,,műfaj"!:D



2015. márc. 27. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hakuouki

Kami-sama Hajimemashita

Ao Haru Ride

Itazura na Kiss

Ayashi No Ceres

Otome Youkai Zakuro

Bokura ga Ita


Karin

2015. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Váooooh nagyon szépen köszönöm ment a zöld kéz :D
2015. márc. 28. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Én ezt tudom ajánlani. A srác nem annyira nemtörődöm, viszont nagyon kemény. Ha lány lennék, biztos beleestem volna. A sorozat első fele tipikus slice of life, de a végére nagyon felpörögnek a dolgok. Nekem az egyik kedvencem lett. :)

2015. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkép megnézem
2015. márc. 29. 13:32
 5/6 anonim válasza:
Mirai Nikki és még nem is uncsi
2015. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz már láttam
2015. ápr. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!