Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Asperger-szindrómások, akik...

Asperger-szindrómások, akik ezt olvassátok! Szerettek olvasni? Ha igen, akkor mit? (Lehetőleg olyanok válaszoljanak, akiknél tényleg diagnosztizálták)

Figyelt kérdés
Az unokaöcsém 23 éves, Aspergeres, szeret olvasni de fogalmam sincs, hogy milyen könyvet vegyek neki...

2015. márc. 27. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szeretek olvasni, könyveket meg képregényeket is. Fantasy, sci-fi vagy tudományos könyvek, más műfajba leginkább bele se nézek. Nekem pl nagyon tetszett az Idő Kereke, az Abarat, a Korbács, Terry Pratchett könyvei, a Galaxis Utikalauz, ilyesmik. Most a Gyűrűk Urát tervezem elolvasni éppen.

Igaz én 8 évvel fiatalabb vagyok mint az unokaöcséd és ráadásul lány, de végül is nem éppen az én korosztályomnak szánt könyveket szoktam olvasni, szerintem lehet hogy tetszene neki valamelyik.

2015. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ilyen hülye kérdést mintha egy másik faj lenne, nincs olyan h külön az aspergeresek mit szeretnek olvasni náluk is van érdeklődési kör mint minden embernél
2015. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!