Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Fiútéma

Mit csináljak? Fiútéma

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Nem tudom, hogy elmondjam-e neki, mert van pár ribi lány (2 db) akik tettetik magukat neki, és én nem értem. Van, hogy a fiú elég kedves velem, viszont van, hogy kicsit bunkó. Van, hogy megdicsér (pl.: de szép szemed van) de van, hogy mondd valamit órán (dicséretet) és a két lány felé néz. Én nem tudom, hogy mit csináljak. Ma például arról beszélt, hogy az egyik tanár és valamelyik a két lány közül mondta neki, hogy változtasson magán és, hogy ne legyen bunkó. Lehet, hogy csak ezért viselkedik velem kedvesen? (Egyébként azt a két lányt az egész osztály körülugrálja, és ez volt már téma ofő órán, és ők észre se veszik, hogy bunkón viselkednek másokkal, csak azért, hogy úgymond a "csúcsra kerüljenek". És a legrosszabb, hogy tökéletesnek gondolják maguknak és észre se veszik, hogy miket csinálnak....) Aki tud valami javaslatot, hogy mit csináljak a fiúval azt várom. :)

14/L



2015. márc. 27. 20:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!