Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőim szülina...

Mit vegyek a barátnőim szülinapjára? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek pont holnap lesz a születésnapja, a másik az egyik legjobb barátnőm neki pedig 2 nappal később lesz. Sajnos egyiknek sem fogom tudni akkor odaadni az ajándékot, mert nagyon messze lakom tőlük és csak 1,5 hét múlva megyek haza. Na, de a lényeg, hogy nem tudom mit vehetnék nekik. Közös képkeretes képet már kapott mindkettő, ékszereket egyikőjük sem nagyon hord, ruhát félek venni a méretezések végett (nehogy kicsi legyen vagy valami), parfümöt is már kaptak tőlem.:(

szóval nincs sok ötletem.

még csak arra gondoltam, hogy valami illatos gyertyát meg hozzá valami kis dolgot..

szerintetek mit vehetnék? vagy ez is jó ötlet?

(az egyik 15 lesz, a másik 14)

köszönöm előre is! :)



2015. márc. 29. 12:02
 1/1 anonim válasza:

A helyükben elfogadnék egy olyan illatos gyertyát, aminek a tartóját te csinálod.Kis barkácsolás,

ha van rá lehetőséged.Kicsi doboz, ragaszthatsz rá tobozt, akár valami ágakat,festketed is.

Nekem tetszene,sok sikert :)

2015. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!