Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kecskemétről?

Mit gondoltok Kecskemétről?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években elég sokat fejlődött, szépült a város. Ti mit gondoltok jó ebben a városban élni?

2015. márc. 30. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Kb. fél éve jártam ott és nagyon tetszik a város. Szép helyek vannak, és sok érdekes látnivaló. És valami isteni pizzéria/étterem van ott, a neve nem ugrik be, de asszem valamilyen strand (?) közelében van.
2015. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Munka nincs, ismerkedni nem lehet, nincsenek értelmes nyári programok, miközben egy-egy közeli kisebb falu rendesen odateszi magát, a fellépők tekintetében biztos. Á, nem is tudom. Utálom a helyet, de mégjobban a kisvárost 20 kilóméterre, ahol sajnos élek. Mindenért mindig Kecskemétre kell menni -már ha ott lehet kapni- buszköltség, sok idő elmegy az utazással stb. Alapjában véve el vagyok bszva, ezért nem jön nekem itt össze semmi.
2015. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%
Az biztos, hogy nagyon szép város, viszont unalmas. Hiába van rengeteg iskola, ezzel együtt sok fiatal is van, számomra nagyon sok idős van. Tudom, hogy mindenhol vannak, viszont tényleg mindenhol a buszon, a plázában, a boltban minden velük van tele. Ez a város az idősebb korosztálynak tökéletes, viszont egy élni, bulizni vágyó fiatalnak borzasztó, lévén egy bulizóhely van, meg kb 3 olyan kocsma, ahol nem késelnek meg, amíg rendelsz valamit. Viszont jól teljesít a sportban, sok sportolási lehetőség van, és mondom, az iskolák is jók.
2015. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

"nincsenek értelmes nyári programok"

Mikor ezt írtam, erre gondoltam: 2015 május 1.-i fellépők:

Children of Distance: évekkel ezelőtt volt egy jó számuk, azóta nem hallottam róluk.

Anastacia Tribute Band: soha nem hallottam róluk.

Binde bácsi barátai: soha nem hallottam róluk.

Unisex: mint az előző kettő, soha nem hallottam róluk.

Ha el akarna menni az ember ingyenesen szórakozni, Kecskemétet felejtse el. Van néhány kivétel, de többnyire az ilyen életben nem hallottál róluk előadókat hívnak.

#2-es.

2015. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
38%
Nagyon is jó itt élni. Van még mit fejlődni, de tegye össze a kezét, aki ilyen városban élhet.
2015. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Dehogy jó. Sapka sz*r a város, semmi "látnivaló", semmi szórakozási lehetőség,über drága albérletek/lakhatás. De gyertek csak,a jövő itt épül ;D
2016. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!