Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nincs kamera a repulogep...

Miert nincs kamera a repulogepeken? Sokat utazok de meg nem talalkoztam olyan geppel amin lett volna kamera. Kerdes miert?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. Nèzd meg a Non-stop c.filmet.
2015. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl sok haszna nincs, viszont személyiségi jogokat sért. Terroristák ellen nem véd. Egyébként, van olyan gép, amin van.
2015. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En meg sosem lattam kamerat de lehet rossz gepre ultem. Viszont ha van kamera akkor miert nem latnak semmit hogy mi tortenik egy legi katasztrofanal? Az utolso szerencsetlensegnel is csak hangok vannak es szuszogas. Miert nincs egy videofelvetel akkor az esetrol?
2015. ápr. 1. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

miert nem latnak semmit hogy mi tortenik egy legi katasztrofanal - mert a katasztrofak nagytobbsegben meg mindig emberi vagy muszaki mulasztas miatt tortenik es nem terroristak miatt, vagyis nem szamit mi tortenik az utasterben. Az szamit mi tortenik a pilotafulkeben. Ennek kideritesere teljesen elegedendo a hangfelvetel, illetve a szamitogep adatainak rogzitese (sebesseg, magassag, meghibasodas stb.)


Az utasokat (tudtuk nelkul) felvenni szemelyi jogokat sert. Tovabba ki a phasz kivancsi arra, hogy a sok szerencsetlen panikban, sirva, uvoltve varja a veget. Az ok kideriteseben nem sokat segit, ha visszanezik a videot amin az utasokat latjak.

2015. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!