Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet 2015 bevételt...

Miért nem lehet 2015 bevételt hozó videót beállítani youtubeon?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy 2015.01.01.-óta az összes videómnál bármit is töltök, fel kiírja, hogy igazoljam a kereskedelmi célú felhasználáshoz való jogokat. 2012.08.01.-óta vagyok youtube partner és eddig random engedélyezte a gameplay és egyéb videóimnál a bevételszerzést. Mostanában egyébként is free to play játékokról készítek, videót szóval nem értem mi lehet a probléma. Életbe lépet ebben az évben valami online tartalmakra készített jogszabály módosítás? Más dolgot nem igazán tudok elképzelni.

Az egyik videómnál próbaképpen igazoltam a kereskedelmi célú felhasználáshoz való jogokat, de csak annyi változott, hogy a videó kezelőben a videó mellet most már az szerepel, hogy megfigyelés esetleges ellenőrzésre. természetesen a youtubenak intézet levelet angolul írtam meg.

Ezzel az a probléma, hogy ennek már több mint 2 hónapja és semmilyen visszajelzést sem kaptam és az érintett videó továbbra sem hoz bevételt.


Kérem, aki tud, valamit a témában az ossza meg velem a tapasztalatait.

Köszönöm.



2015. márc. 31. 18:10
 1/1 jami10 válasza:

Ha partner cégnél vagy akkor elég csak rosszfajtánál ha nem szólnak a jogszabályok módosulásáról.

Egy pár jogszabály valóban módosult 2015 eleje óta, esetleg el tudod küldeni hogy melyik csatornáról van szó?


Ja és nézd át, hogy milyen zenéket-hangokat használsz. Ellenőrizd hogy a feltöltés közben nem e Cretive-Commons-ra van állítva, esetleg ellenőrizd hogy az adott játékról vagy tartalomról főleg ha free to play akkor lehet e olyan tartalmat gyártani amiből neked bevételed van/lehet.

2015. ápr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!