Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. Mit csináljak?

Tetszik egy fiú. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Egy suliba járunk, évfolyamtársak vagyunk. Az ő osztálytársával úgymond "alakult" valami, de mégse. Mivel sokáig tetszettem neki. A mai napig beszélek vele, viszont neki nem merem elmondani, mivel jelenleg össze vagyunk veszve. Az a srác aki tetszik pedig azt mondta neki, hogy betenné nekem, amin eléggé meglepődtem és kicsit ki is ábrándultam belőle. Viszont vele még sosem beszéltem, annyi, hogy tudjuk egymás nevét. Mit csináljak?
2015. márc. 31. 19:55
 1/3 anonim válasza:
először is hány éves vagy ha szabad tudni?
2015. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 :)
2015. márc. 31. 20:23
 3/3 anonim válasza:
hát..szerintem béküljetek ki előbb, és utána kérd meg h a szünetbe találkozzatok ha lehetséges és akkor beszélj vele erről,hidd el jobb ha elmondod neki h mit érzel velem is volt már így.És én erőt vettem magamba és találkoztunk elmondtam neki h h érzek és jobb lett minden 3 és fél évig voltunk együtt,
2015. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!