Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy édesapám halálát előre megéreztem?

Figyelt kérdés
Aznap még beszéltünk és valami nyugtalanított, nehezen vette fel a telefont. Este is beszéltem vele és akkor azt hittem minden rendben. Lefekvés után valami ismét nyugtalanított, elkezdtem forgolódni. Egyszercsak hidegséget éreztem. Nem sokkal később kaptam egy telefont, hogy édesapámat bevitték a kórházba és már nem valószínű, hogy megéli a reggelt. Amikor beértem a kórházba a vérnyomása irreálisan alacsony volt és ahogy megsimogattam, akkor éreztem a hidegséget. Lehetséges, hogy az én érzésem előre jelzett valamit? Akkor veszthette eszméletét vagy csak túlmagyarázok mindent?
2015. ápr. 1. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, igen, van ilyen!

Részvétem!

2015. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szívesen posztoltam ki, de azóta várok egy jelre mindig tőle és az éjszakák borzalmasak. Mindig érzed, hogy tárcsáznod kell egy számot vagy beszélned vele de már nem tudsz. Azóta utálom a telefoncsörgést éjjel, remegek. Van hogy végigfutkos a hátamon a hideg ilyenkor.
2015. ápr. 1. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem édesapámmal kapcsolatban éreztem ilyet hanem két haverommal. Azon a reggelem tudtam hogy baj lesz, de nem mondtam nekik hogy mit érzek és elindultunk, 3 órával később autóbalesetet szenvedtünk, egyedül én éltem túl a balesetet pár karcolással, ők ketten azonnal meghaltak. 11 éve történt és a mai napig emészt az hogy nem szóltam nekik hogy mit éreztem akkor reggel és hogy elindultunk az autóval, de már nem tudom visszaforgatni az időt. Azóta sem mondtam el senkinek hogy "előre láttam" a balesetet.
2015. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!