Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy munkahelyhez egy IQ...

Yoshimitcu kérdése:

Egy munkahelyhez egy IQ tesztet töltettek ki velem,8 oldalból csak 6 oldalt tudtam kitölteni mert letelt az idő. Így tuti bukta lesz vagy elég lehet?

Figyelt kérdés
Sokáig tököltem a kérdéseken, meg nem figyeltem az órát. Egy online IQ teszt volt, itthol töltöttem ki. Próbáljak kérni egy másik lehetőséget, mondván hogy elnéztem az órát és nemvolt több időm, vagy elég lehet? Meglehet így a 100 as IQ legalább? Vagy tuti hülyének fognak nézni és bukom a munkát?
2015. ápr. 1. 19:18
 1/2 anonim válasza:
Bukod a munkát, mert a megadott idő alatt végezned kellett volna. Nem véletlenül ennyi időt állítottak be.
2015. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Franc se tudja, ha az első hat oldalon jól teljesítettél, talán figyelembe veszik, hogy az utolsó két oldal totálisan üresen maradt, vagyis nem hülye vagy, csak lassú voltál valamiért.

Akkor viszont talán adnak egy esélyt.

2015. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!