Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy 3db reklám...

Az mitől van hogy 3db reklám jelenik meg az oldalak alján? Mit lehet vele csinálni

Figyelt kérdés

Nem az oldal csinálja mert mindig ugyan úgy a két sarokban 1-1 négyzetes alakú reklám és középen len (a kettő között) egy hosszú.

Volt már valami reklámos vírus a gépemen. Szerintem ez is az csak nem tudom hogy tüntessem el mert előzött a vírus irtó nem érzékelte.



2015. ápr. 1. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van/volt. Az adblock sokat segít rajta.
2015. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rá másmilyen megoldás?
2015. ápr. 1. 22:31
 3/6 anonim válasza:
2015. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez valami vírusirtó? Fel lehet ezt rakni vírusirtó mellé? (pl avast)
2015. ápr. 2. 10:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Letilt elégé gyakran valamit (valószínűleg fel ugráló oldalakat) de a 3 reklám még most sem tűnt el. Lefuttattam egy vizsgálatot jó sok mindent talált is elméletileg eltüntette azokat de a reklám még mindig van. (meg próbálom az addblockot)
2015. ápr. 2. 13:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Adblock csak annyit csinált hogy nem jelenít már meg semmit a reklám csak egy üres kis keret jön fel
2015. ápr. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!