Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti lenéznétek valakit betegség...

Ti lenéznétek valakit betegség miatt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok (agydaganatos) ill. egy cső van az agyburkomból a has üregembe vezetve lassan 3 éve(Koponyám egy része ki van véve,helyette egy szelep van) .Plusz lyukas szível születtem most már évente 1x járok csak a szív dokihoz.Sosem volt könnyű életem de mióta azt veszem észre sok ember elítél vagy nem fogadd el a betegségem miatt azóta még nehezebb minden.Az agydaganatomat egy autóbaleset alkalmával "szereztem" még 6.-ban,14éves koromban diagnosztizálták és tudom jól hogy bármikor meghalhatok.De nekem is jár a boldogság,a szerelem és a barátok!vagy nem?Ha beteg vagyok már nem is vagyok teljes ember?:( Jelenleg dolgozom és suliba is járok mindent megteszek,hogy rendes és hétköznapi életem legyen de sok ember még így is szinte le néz. :( Nektek mi a véleményetek erről? Csak én gondolom úgy hogy érek annyit mint egy egészséges ember?Miért lennék kevesebb? :(

#Betegség-Előítélet
2015. ápr. 1. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem nézlek le. Éppen ellenkezőleg. Ne add fel, semmivel sem vagy kevesebb. Akik lenéznek azok meg suttyók, akiknek halvány lila gőzük nincs arról, hogy milyen így élni.


Ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak. Tudatlan csorda. Élj boldogan, a többi nem számít :)

2015. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom sok bunkó ember van,de nem lehet hogy csak te gondolod ezt?

Biztos sok barátod van,sokan szeretnek és csak ez a fontos.A többiekkel ne törődj!

2015. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!