Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egy nagy nyereménytől vagy lehetőségtől megfosztott a sor? Pl. Nyertél lottón, de elhagytad a szelvényt. Ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nekem pl. most tegnap anyám kidobta a tippmix szelóm, amin 5000 forint nyeremény volt. Az asztalon volt, azt hittem szemét. Egyszer kisorsoltak egy autót akinek a neve megegezett az enyémmel és a lakhely- vagyis a város is. (8000 fős településen lakom, rajtam kívül egy embert hívnak úgy mint engem- ő nyerte), de mikor megadták a település nevét azt hittem én vagyok, volt nagy pofára esés mikor kiderült hogy nem.

Arról nem is beszélve, mikor 300.000 forint 1 meccsen ment el.

Kikkel történt még hasonló eset?



2015. ápr. 2. 11:31
 1/3 A kérdező kommentje:

*anyum hitte, hogy szemét, félregépeltem

ezért kérdezés nélkül elégette

2015. ápr. 2. 11:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Tippmix szelvényem 2*300 ezer forintot hozott volna, amire 5-500 forintot raktam. Mind a kettő ugyanazokat a meccseket tartalmazta. 5 külföldi és egy magyar meccs volt. Este hazaértem, minden meccs lement, nagyban csekkolom, már látom az 5. is bejött amikor a szép kibebaszott magyar meccsen elment.. Volt ám hajtépés, szétszedtem és kidobtam az egészet. Másnap a tévéből félfüllel hallom, hogy az a bizonyos meccs amin elment a szelvényem bunda volt, ami ki is derült, így a szelvényem kifizették volna, csak a meccs szorzója le lett volna csökkentve 1,00-ra, tehát így is nyertem volna 2*250 ezret... De mivel addigra már nem volt meg, így baszhattam.. Ez másfél éve volt. Azóta nem is mixeltem.
2015. ápr. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uhh... rohadt nagy átok ez a tippmix..

Nekem sajnos ma is az első dolgom az lesz ha bejutok a városba, hogy rakok egyet...

2015. ápr. 3. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!