Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le tudná nekem magyarosan...

Katagi kérdése:

Le tudná nekem magyarosan magyarra fordítani valaki?

Figyelt kérdés

The upper row does not contain the purple nor red color, the blue stone is to the right of the yellow stone and the green one to the left from the purple one. The blue stone is adjacent to the white, red and green stones.

Right to the right from the yellow stone goes the green stone and right above the blue stones goes the white one.



2015. ápr. 2. 16:49
 1/2 A kérdező kommentje:
A Diggy's Adventure-ban van egy logikai feladat, ezt a szöveget beírtam a web fordítóba, és valami értelmetlen hülyeségre fordította le.
2015. ápr. 2. 16:51
 2/2 anonim válasza:
A felső sor nem tartalmazza sem a lila sem a piros színt, a kék kő a sárgától jobbra van és a zöld balra a lilától. A kék szomszédos a fehér a piros és a zöld kövekkel.Pont jobbra a sárgától van a zöld és pont a kék kő felett van a fehér.
2015. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!