Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány ügy. Tudnátok segíteni?

Lány ügy. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány és próbálok vele beszélni de aztán így oda nyögi hogy ok vagy igen vagy nem stb Amúgy a lány maga normális de nem tudom hogyan tudnék a kedvébe járni mert meglepem akkor is így odanyögi hogy kösz Viszont nem csöndes ebben biztos vagyok mert mikor ott volt a haverom vele rendesen elbeszélgetett Elejétől kezdve ilyen velem és én végig normálisan viselkedtem vele de nem tudom mit tehetnék amivel legalább barátok lehetnénk vagy szóljon hozzám. vagy az is lehet hogy tetszek neki csak máshogy vezeti le? (16 éves vagyok)

2015. ápr. 3. 00:26
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem tudja, hogy tettszik neked és ezért beszél veled ilyen keveset. Mert ha véletlenül túl sokat beszélne veled, akkor azt hinnéd, hogy bejössz neki...bár, ha arra, hogy nem beszél veled sokat, azt mondod, hogy tettszel neki, akk neked nagy gondok vannak a fejedben...
2015. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagy csak nem kedveli az idegesítő/nyomulós személyek társaságát(a jelenlévők persze mindig minden alól kivételek). Én is hasonló mód viselkedem mikor egy számomra unszimpatikus csaj próbál velem beszélni.
2015. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekbol sajnos az szurodik le, hogy nem igazan tetszel neki.
2015. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!