Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ápolási asszisztens tanfolyamr...

Ápolási asszisztens tanfolyamra jelentkeztem, amit a munkaügy fog indítani, de előtte lesz egy teszt és egy elbeszélgetés. Tudnátok segíteni, hogy mire lehet számítani a tesztnél?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Felmérik a személyiséged,hogy bírod-e vajon a melót.

Ágytálazás,fürdetés,szaros ágynemű cserélje,stb. Ha nem felelsz meg nem engednek a tanfolyamra.

2015. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. ápr. 3. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos ez akarsz lenni? Inkább az érettségis okj ápolókra van kereslet, nem pedig az ápolási asszisztensekre. Nem egy álláshirdetést néztem mostanában.
2015. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, hogy dolgozni szerettem volna , de nem tudtam sehol sem elhelyezkedni,(sajnos nincs sehol sem protekcióm, mert a mai világban már csak ez számít) pedig fősulira jártam.

A munkanélkülim is lejárt. Megnéztem az induló tanfolyamokat, a méhészet, masszőr és a raktárvezető indul még ezen kívül. Úgy gondolom, hogy ez közelebb áll hozzám, mint a többi, lehet, hogy nem tudok vele elhelyezkedni, de legalább ( ha felvesznek a képzésre) 1 évig "biztosítva" vagyok, mert ez is beleszámít a nyugdíjba. :) Remélem sikerül a teszt, nem tudom mire lehet számítani.

2015. ápr. 5. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extrára, mivel 8 általános kell a tanfolyamhoz. Legfeljebb még a motivációdra, empátiás készségedre lehetnek kíváncsiak.
2015. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, hát megvolt a teszt, tényleg nem volt nehéz....sőt....sikerült.:) Majdnem nem vettek fel, mert előnyben részesítik azokat, akiket a kirendeltség küldött....mondjuk akkor nem tudom minek kell teszt meg ilyenek, de egy valaki visszamondta, így mehetek a helyére.:)
2015. máj. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!