Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonafone Smart Mini 4 szoftver...

Vonafone Smart Mini 4 szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
A Vodafone Smart Mini 4 telefonomra kijött egy frissités 320HQG1 a neve és mikor rámegyek hogy letöltés kiírja hogy :"A letöltés sikertelen. Kérjük, próbálkozzon később." Mitől lehet ez?

2015. ápr. 4. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, de én már letöltöttem korábban a frissítést de az nem működött. Lehet másnál se ezért szedték le a linket. De nem tudom lehet nálam a root miatt nem volt jó, de eddig minden frissítés működött root mellett is szal lehet tényleg hibás az image amit adtak
2015. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utánanéztem: a frissítés nem volt jó, emiatt törölték azt.

A frissítéses szöveg törlésèhez nyisd meg a beállítások ->alkalmazások-> minden alkalmazás itt keresd ki a Fotaapp-ot. " kattints" rá majd gyorsítótár törlése. A felirat így eltűnik majd ha kijön a végleges kitkat akkor fog jelezni megint.

2015. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget.
2015. ápr. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!